3 druhy obchodných systémov


Ak sa chcete stať podnikateľom, pamätajte na to, že vašim cieľom je vlastniť systém a mať pri sebe ľudí, ktorí v tomto systéme budú pracovať. 

Systém si buď založíte, alebo si môžete nájsť systém, ktorý odkúpite. Systém si predstavujte ako most, ktorý vám umožní bezpečne prejsť od finančnej závislosti k finančnej slobode.

V súčasnosti sa bežne používajú tri hlavné druhy obchodných systémov:

1. Tradičná firma, korporácia - kde si budujete vlastný systém

2. Frančising - kde odkupujete už existujúci systém

3. Systém MLM - kde si kupujete právo stať sa členom existujúceho systému

 

Každý má svoje prednosti a slabiny, ale v konečnom dôsledku všetky tri obsahujú to isté. Ak sa systém správne vedie, poskytne svojmu majiteľovi stály zdroj príjmov bez veľkej fyzickej námahy ..., teda len, čo sa vám biznis rozbehne. Lenže problém spočíva práve v rozbehu.

Rozhodnutie vybudovať si vlastný systém vás môže stáť množstvo tvrdej práce - dokonca sa vám môže niekoľko krát zrútiť.

Frančising je pre ľudí, ktorí si nechcú alebo nevedia vybudovať vlastný systém, ale majú na to peniaze aby si ho kúpili.

MLM - nazývaný aj ,,MultiLevel Marketing" je určený pre ľudí, ktorí chcú podnikať, ale nemajú  žiadny väčší vstupný kapitál. Jednoduchou registráciou sa stávate členmi spoločnosti, ktorá vás dokáže systém naučiť aby ste si mohli vybudovať vlastný podnik. V našej spoločnosti je registrácia bezplatná a skúsený vedúci spolupracovník vás naučí konkrétne zručnosti, ktoré budete potrebovať ovládať. Vy tak môžete sústrediť všetky svoje snahy a čas na rozvoj podniku. Nemusíte sa zaťažovať bežnými počiatočnými problémami spojenými s rozbehom akéhokoľvek iného drobného podnikania.

MLM systém vám dáva šancu zabezpečiť si pasívne príjmy, ktorý potrebujete , zatiaľ čo sa učíte ako sa stať profesionálnymi investormi.

Zapojte sa k nám. Organizujeme semináre (v čase pandémie prevažne online) kde vám vysvetlíme obchodné možnosti, správanie ľudí, finančnú vzdelanosť a finančnú inteligenciu. Naučíme vás ako byť bystrý investor.

Stačí vyplniť krátky dotazník.

Zdroj: R.T. Kiyosaki, Cashflow kvadrant

 Späť na články